Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

4. závod: Čtvrtmaraton na kolečkových lyžích či in-line bruslích Špindlerův Mlýn - Špindlerova bouda - 8. 9. 2018

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Stodola ProkopKSBM Praha00:36:27771.15x 116.15
2 Smutná KateřinaSILVINI MADSHUS team00:41:52181.2x 106.80
3 Ročárek JiříATLAS CRAFT TEAM00:39:01611.07x 103.79
4 Černý VítVSK FEL Praha00:39:24621.07x 102.72
5 Sedláček VáclavSILVINI MADSHUS team00:38:3311.03x 100.94
6 Vanc PetrMercedes Benz Salomon team00:42:14561.14x 100.32
7 Bříza MatějKL při Sportovním gymnáziu00:42:24261.15x 100.05
8 Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice00:39:30391.02x 96.90
9 Boudíková AdélaVltava Fund Team00:42:48601.14x 96.90
10 Valigura MartinRockPlast00:42:5781.14x 95.76
11 Matouš AdamČSK SKI Jilemnice00:39:39401x 94.00
12 Holman TomášČKS SKI Jilemnice00:43:50381.15x 93.15
13 Janeček PavelLukavice00:39:42191x 93.00
14-15 Čech JanSILVINI MADSHUS team00:39:51531x 92.00
14-15 Augsten JakubKlub lyžování při Spor. gymnáziu00:44:33271.15x 92.00
16 Lengyel TomášSK při Sportovním gymnáziu00:44:34281.15x 90.85
17 Vank MichalSun Sport Team00:41:03651x 90.00
18 Urban RostislavSki klub Šumperk00:44:44631.14x 88.92
19 Kulich Jaroslavvltava found ski team00:45:5461.21x 88.33
20 Pazderský MarekSILVINI MADSHUS team00:43:47521.07x 87.74
21 Risko VadymT.J. Sokol Skuhrov00:42:38291.02x 87.72
22 Provazník JosefČKS SKI Jilemnice00:43:38421.02x 84.66
23 Vejnar JosefJOVE ROLLSKI Vysokén n/Jiz.00:46:56831.26x 84.42
24 Trnavský MiroslavSILVINI MADSHUS team00:45:0641.11x 84.36
25 Sixta OndřejKlub lyžování při Sportovním gymnáziu00:45:58251.15x 82.80
26 Schützová SandraČKS SKI Jilemnice00:45:44451.11x 82.14
27 Knápek LadislavŠerlich 8.3000:47:02221.21x 79.86
28 Teply RobinRob00:46:23171.17x 79.56
29 Nesvadba PetrJOVE Rollski Vysoké na Jizerou00:44:54841.03x 79.31
30 Stuchlík ZdeněkŠerlich 8.3000:49:52131.35x 78.30
31 Gross PetrSun Sport Team00:46:2271.11x 76.59
32 Kratochvíl MartinSKI team Vysočina00:45:59211.07x 75.97
33 Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice00:45:16511x 75.00
34 Stodola JanKSBM Praha00:48:13761.14x 70.68
35 Hušek MartinMercedes Benz Salomon team00:46:16821x 70.00
36 Pavlíček MarekČKS SKI Jilemnice00:48:48411.15x 69.00
37 Šimek PavelOlfinCar Ski Team00:47:44791.07x 68.48
38 Voňka MartinČKS SKI Jilemnice00:49:16491.15x 67.85
39 Sixtová AnnaSK při Sportovním gymnáziu00:48:43241.11x 67.71
40 Molva FrantišekSKI team Vysočina00:47:26231x 65.00
41 Stodolová MagdalénaKSBM Praha00:49:28781.14x 64.98
42 Schütz MichaelČKS SKI Jilemnice00:47:50441.02x 64.26
43 Tůmová KateřinaČKS SKI Jilemnice00:51:46481.3x 63.70
44 Buchta PavelSKI team Vysočina00:50:0951.17x 63.18
45 Křoustek KarelSki Skuhrov00:53:28331.45x 62.35
46 Saňák MartinROLSKI.CZ00:49:41641.11x 62.16
47 Lanková LadaJablonec nad Nisou00:51:5721.29x 61.92
48 Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice00:50:15501.14x 60.42
49 Slabý JanSKI team Vysočina00:50:0031.07x 58.85
50 Mihulka JindřichKB SK Praha00:51:10851.14x 58.14
51 Volger MichaelSG Einheit Berliner Baer00:50:45351.11x 57.72
52 Witek KatarzynaTeam nabiegowkach.PL00:51:13741.14x 57.00
53 Paulů KláraSVS Krkonoše Vrchlabí00:53:30581.3x 54.60
54 Blažková LenkaSILVINI MADSHUS team00:53:02371.14x 52.44
55 Štefek RichardŠerlich 8.3000:52:37141.11x 52.17
56 Houdek VojtěchSun Sport Team00:53:23731.15x 50.60
57 Mašek PetrFitcentrum L.S.Vrchlabí00:53:09801.07x 48.15
58 Moravcová KateřinaSILVINI MADSHUS team00:53:31541.14x 45.60
59 Švancarová KateřinaSun Sport Team00:55:05721.3x 45.50
60 Krejsa TomášMercedes Benz Salomon team00:53:36151.11x 43.29
61 Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice00:55:17431.3x 42.90
62 Preisler TomášT.J. Sokol Skuhrov00:54:51301.15x 42.55
63 Pačka JanIGLOO ARCHITEKTI00:53:30591.03x 42.23
64 Mosler ChristianSG Einheit Berliner Baer00:54:53341.17x 42.12
65 Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice00:55:09471.14x 38.76
66 Krampla TomášTTC Olomouc00:55:29661.17x 36.27
67 Tůmová TerezaSun Sport Team00:55:28691.11x 35.52
68 Morh KirschnerSC DHfk Leipzig00:56:0491.15x 34.50
69 Jelínek MilanSILVINI MADSHUS team00:56:35101.26x 34.02
70 Zeman PetrSokol Weissberg00:56:15201.17x 32.76
71 Lukeš JiříBike stars Vrchlabí00:56:33811.11x 32.19
72 Kocian VítSILVINI MADSHUS team00:56:37161.21x 31.46
73 Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice00:58:20461.3x 28.60
74 Telecký TomášSun Sport Team00:57:39701.11x 26.64
75 Vronka DavidTTC Olomouc00:58:08671.11x 25.53
76 Krupa LubomírLubíci00:59:36311.21x 25.41
77 Bezucha JiříPohyb a Zdraví Olomouc01:00:09681.21x 24.20
78 Mizera LadislavLiberec01:03:16111.45x 23.20
79 Průšek JaromírH.O.P. Liberec01:01:19321.21x 22.99
80 Baráková BarboraVrchlabí01:03:54571.3x 19.50
81 Szwed PatrycjaDecatchlon Team / TN Biegówki Wesola01:03:15 1.11x 18.87
82 Kohoutek AloisSvitávka01:06:03121.26x 15.12
83 Kolman RobertDolní Dunajovice01:06:08361.17x 12.87
84 Kulhánková EvaSun Sport Team01:07:38711.3x 11.70