Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

1. závod „Kákův memoriál“ v běhu na lyžích na 20 km - 20. 2. 2010

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Šimůnek JaromírSKP Jablonec n. N.01:07:18971.15x 94.30
2 Holubec TomášBiatlon Horní Branná00:59:19211x 92.00
3 Holub PetrOlfincar Vella Trutnov01:02:3471.05x 91.35
4 Šretr RadekJasný Sokol00:59:20281x 91.00
5 Pšenička JakubSki Jilemnice01:02:15221x 88.00
6 Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná01:08:2331.1x 85.80
7 Šretr RudolfJasný Sokol01:04:20271x 85.00
8 Paulů BlankaČSK Vysoké n.J.01:13:2751.25x 83.75
9 Tišer JaromírSPORT Relax01:08:15131.05x 82.95
10 Javůrek PetrSvoboda nad Úpou01:07:3381x 81.00
11 Toman LubošCarla01:08:34191.05x 80.85
12 Nesvadba PetrČSK Vysoké n.J.01:08:02101x 80.00
13 Kubeček LadislavMaratonstav Úpice01:10:0241.05x 78.75
14 Mazánek JaroslavTJ Semily01:09:21121x 76.00
15 Vondráček PavelJasný Sokol01:10:26261.05x 75.60
16 Balatka MiroslavSki Jilemnice01:10:11181x 74.00
17 Cupák MartinBOKUKO Vrchlabí01:10:22251x 73.00
18 Valenta MichalHZS Praha01:11:39231.05x 72.45
19 Zeller ZbyněkČSK Vysoké n.J.01:15:24981.15x 72.45
20 Doubek JosefHouse - Doubek01:15:30921.15x 71.30
21 Malík TomášTomot Poniklá01:10:49111x 71.00
22 Šimek PavelJasný Sokol01:11:27291x 70.00
23 Čipera RadekSK Radvanice01:14:3261.05x 68.25
24 Rinn TomášDobřichovice01:14:4691.05x 67.20
25 Schützová SandraHSK Benecko01:16:0941.1x 67.10
26 Kafka MarekLokomotiva Nymburk01:18:26311.15x 64.40
27 Tryznová ZuzanaSKP Jablonec n. N.01:18:1911.1x 62.70
28 Boudík JiříZásada01:18:38961.15x 62.10
29-30 Jána MichalSollertia Trutnov01:16:1451x 60.00
29-30 Farář JaroslavMaratonstav Úpice01:26:03951.5x 60.00
31 Komárek TomášTJ Packa Praha01:17:56161x 58.00
32 Holubec LuborBiatlon Horní Branná01:18:33201.05x 57.75
33 Kubíček PetrLokomotiva Nymburk01:19:46931.15x 56.35
34 Lukeš JiříKrkonošské papírny01:18:43241x 53.00
35 Mikásková MichaelaKrkonoše - Vrchlabí01:21:1321.1x 51.70
36 Pozler TomášOMT Pardubice01:18:53331x 51.00
37 Smolík LiborLokomotiva Nymburk01:23:08941.15x 50.60
38 Kubeček LadislavMaratonstav Úpice01:18:5431x 50.00
39 Hejný MarekTJ Packa Praha01:21:37351x 46.00
40 Macháček DavidLokomotiva Nymburk01:26:26301.15x 44.85
41 Havlíček IvoLánov01:25:15341.05x 43.05
42-43 Novák LukášAC Saké Kateřinky01:24:43141x 42.00
42-43 Groh StanislavAC Vrchlabí01:36:01991.5x 42.00
44 Flégl VlastimilTJ Packa Praha01:30:29171x 34.00
45 Brož VítězslavHostinné01:36:04151.05x 28.35
46 Lamberková ZitaŠenlán01:38:0261.1x 27.50
47 Pták JosefTJ Sokol Kunčice n. L.01:41:03321.05x 22.05
48 Fabián JanTJ Motor České Budějovice01:54:22361x 7.00
49 Pazdera JiříJižní město02:08:5611.05x 1.05
50 Jirka JiříJablonec nad Nisoudiskval.21x 0.00