Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

4. závod: Čtvrtmaraton na kolečkových lyžích či in-line bruslích Špindlerův Mlýn - Špindlerova bouda - 10. 9. 2017

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Řezáč StanislavSILVINI MADSHUS team00:40:06301.11x 107.67
2 Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice00:40:39211.15x 106.95
3 Schütz MichaelČKS SKI Jilemnice00:43:02331.15x 102.35
4 Sedláček VáclavSILVINI MADSHUS team00:40:1411.03x 98.88
5 Černý VítVSK FEL Praha00:42:26601.07x 96.30
6 Schütz FilipČSK SKI Jilemnice00:40:19321x 95.00
7 Máka DanielATLAS CRAFT TEAM00:40:34221x 94.00
8 Holman TomášHSK Benecko00:46:27581.15x 93.15
9 Mach MartinPraha00:44:43611.07x 92.02
10 Vank MichalSun Sport Team00:41:55451x 91.00
11 Pazderský MarekSILVINI MADSHUS team00:45:12261.07x 90.95
12 Višanský EduardČKS SKI Jilemnice00:47:11551.15x 90.85
13 Šimek PavelOlfin Car Ski Team Trutnov00:46:25371.07x 87.74
14 Vlček PetrCyklo-ski klub Polička00:44:37471x 87.00
15 Grohová KarolínaTJ Dukla Liberec00:47:2341.11x 86.58
16 Urban RostislavSki klub Šumperk00:47:37441.11x 85.47
17 Knápek LadislavŠerlich 8.3000:49:06111.21x 84.70
18 Provazník JosefČKS SKI Jilemnice00:46:20571.02x 84.66
19 Vejnar JosefJOVE Ski Vysoké00:49:58461.26x 84.42
20 Kratochvíl MartinSKI team Vysočina00:46:59171.03x 82.40
21 Janatová KateřinaTJ Dukla Liberec00:48:2691.11x 81.03
22 Buchta PavelSKI team Vysočina00:49:2731.17x 80.73
23 Saňák MartinXCSSPORT.cz nordic racing team00:48:20311.07x 79.18
24 Gromus TomášKolečkové lyže TOMSKI.cz00:48:2961.11x 78.81
25 Lanková LadaSILVINI MADSHUS team00:53:0321.25x 77.50
26 Roháček JanXCSSPORT.cz nordic racing team00:48:27281.07x 77.04
27 Macháč KarelČKS SKI Jilemnice00:47:49561x 76.00
28 Král OndřejSILVINI MADSHUS team00:49:41151.11x 75.48
29 Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice00:55:46541.3x 75.40
30 Molva FrantišekSKI team Vysočina00:47:57251x 75.00
31 Gross PetrBORCI zdar!00:50:3771.11x 73.26
32 Křoustek KarelWikov SKI Skuhrov nad Bělou00:57:11181.35x 72.90
33 Roháček MichalSILVINI MADSHUS team00:54:34291.21x 72.60
34 Staňková ZuzanaTJ Dukla Liberec00:51:12361.11x 71.04
35 Gromus DanielKolečkové lyže TOMSKI.cz00:50:5251.07x 69.55
36 Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice00:54:43531.14x 67.26
37 Kocian VítSILVINI MADSHUS team00:57:00121.21x 66.55
38 Štefek RichardWikov SKI Skuhrov nad Bělou00:56:25381.11x 63.27
39 Tůmová TerezaSun Sport Team00:56:43421.11x 62.16
40 Zeman PetrSokol Weissberg00:57:16511.17x 62.01
41 Jelínek MilanSILVINI MADSHUS team00:58:47101.26x 61.74
42 Krampla TomášTTC Olomouc00:58:25161.17x 59.67
43 Vojtková ŠárkaSILVINI MADSHUS team01:00:58481.25x 55.00
44 Průšek JaromírH.O.P. Liberec00:59:10271.17x 54.99
45 Křoustková VendulaŠerlich 8.3001:01:03191.25x 53.75
46 Plát PetrPraha00:58:38631.07x 53.50
47 Musil ŠtěpánSK Skol Brno01:00:51591.15x 51.75
48 Zatonski KamilSN Klasyk Warszawa00:59:00501.07x 51.36
49 Vronka DavidTTC Olomouc01:02:17491.11x 45.51
50 Voldřich PavelSILVINI MADSHUS team01:05:27521.26x 45.36
51 Holánek MartinBORCI zdar!01:02:4881.11x 44.40
52 Zvolský LadislavBORCI zdar!01:03:42661.07x 41.73
53 Kohoutek AloisSvitávka01:08:09131.26x 41.58
54 Tvrdík VladimírSKI team Vysočina01:05:19431.03x 38.11
55 Šubrtová GabrielaH.O.P. Liberec01:10:02641.2x 37.20
56 Koutný PetrHortim01:28:43141.14x 18.24