Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

4. závod maraton na kolečkových lyžích - 10. 10. 2009

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle klubu

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
32 Groh StanislavAC Vrchlabí01:07:22131.5x 22.50
10 Horká LudmilaBenecko00:44:4791.3x 59.80
14 Kubina MatějBenecko00:45:2651.15x 51.75
34 Kramář MartinBikelive club00:57:58411x 21.00
35 Špicarová JanaCyklo Špicar Jilemnice01:05:42331.1x 18.70
5 Nesvadba PetrČSK Vysoké n.J.00:35:18201x 64.00
8 Vejnar JosefČSK Vysoké n.J.00:43:44191.15x 60.95
25 Kašpar JanFEL Praha00:49:21401x 38.00
27 Kesner PetrHostinné00:50:30141x 36.00
30 Schützová SandraHSK Benecko00:57:31101.1x 28.60
18-19 Soukupová AlenaIn-line team rotující kedluben00:46:57371.1x 46.20
33 Kohoutek AloisJevíčko01:03:5641.15x 21.85
37 Homolová MartinaKladno01:17:02431.1x 4.40
2 Janeček PavelKrkonoše - Vrchlabí00:34:26241x 66.00
4 Rygl LadislavKrkonoše - Vrchlabí00:34:28281x 65.00
1 Herbs FilipKrkonoše - Vrchlabí00:35:58251.15x 72.45
3 Luňák HynekKrkonoše - Vrchlabí00:40:30271.15x 65.55
9 Grohová KarolínaKrkonoše - Vrchlabí00:41:52211.1x 60.50
11 Petrásek DavidKrkonoše - Vrchlabí00:43:49261.15x 59.80
6 Charvátová LucieKrkonoše - Vrchlabí00:44:44221.3x 61.10
26 Klampflová HanaKrkonoše - Vrchlabí00:54:21231.3x 37.70
31 Mikásková MichaelaKrkonoše - Vrchlabí01:02:54411.1x 23.10
21 Samohýl LukášKrnap ill.00:46:10421x 43.00
23 Janata KarelSG Jilemnice00:50:3271.15x 40.25
16 Kolaja JanSKI Jablonec00:44:05301x 49.00
12 Pšenička JakubSki Jilemnice00:40:1981x 58.00
24 Havlíček LukášSki Jilemnice00:48:39121x 39.00
28 Kožnar AlešSki Jilemnice00:50:34111.05x 35.70
22 Kožnarová KristýnaSki Jilemnice00:53:13151.3x 40.30
17 Šoula OldřichSkiteam Homolka00:44:35161x 48.00
36 Jon DrahomírSokol Víchová01:13:54351.15x 9.20
39 Vrána KarelSpartak Rokytnice01:18:54391.5x 1.50
15 Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové00:44:02121x 50.00
18-19 Václavík Milošwww.dverenemcova.cz00:45:51341.05x 46.20
29 Němec Miroslavwww.dverenemcova.cz00:53:34321.05x 31.50
38 Němcová Šárkawww.dverenemcova.cz01:18:23311.2x 2.40
7 Škrabálek JanXALPSTEAM00:37:4621x 61.00
13 Bahnik Tomᚎelezný Brod00:44:0031.05x 53.55
20 Trakal JiříŽelezný Brod00:46:58361.05x 43.05