Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

4. závod maraton na kolečkových lyžích - 10. 10. 2009

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle startovního čísla

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
7 Škrabálek JanXALPSTEAM00:37:4621x 61.00
13 Bahnik Tomᚎelezný Brod00:44:0031.05x 53.55
33 Kohoutek AloisJevíčko01:03:5641.15x 21.85
14 Kubina MatějBenecko00:45:2651.15x 51.75
23 Janata KarelSG Jilemnice00:50:3271.15x 40.25
12 Pšenička JakubSki Jilemnice00:40:1981x 58.00
10 Horká LudmilaBenecko00:44:4791.3x 59.80
30 Schützová SandraHSK Benecko00:57:31101.1x 28.60
28 Kožnar AlešSki Jilemnice00:50:34111.05x 35.70
15 Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové00:44:02121x 50.00
24 Havlíček LukášSki Jilemnice00:48:39121x 39.00
32 Groh StanislavAC Vrchlabí01:07:22131.5x 22.50
27 Kesner PetrHostinné00:50:30141x 36.00
22 Kožnarová KristýnaSki Jilemnice00:53:13151.3x 40.30
17 Šoula OldřichSkiteam Homolka00:44:35161x 48.00
8 Vejnar JosefČSK Vysoké n.J.00:43:44191.15x 60.95
5 Nesvadba PetrČSK Vysoké n.J.00:35:18201x 64.00
9 Grohová KarolínaKrkonoše - Vrchlabí00:41:52211.1x 60.50
6 Charvátová LucieKrkonoše - Vrchlabí00:44:44221.3x 61.10
26 Klampflová HanaKrkonoše - Vrchlabí00:54:21231.3x 37.70
2 Janeček PavelKrkonoše - Vrchlabí00:34:26241x 66.00
1 Herbs FilipKrkonoše - Vrchlabí00:35:58251.15x 72.45
11 Petrásek DavidKrkonoše - Vrchlabí00:43:49261.15x 59.80
3 Luňák HynekKrkonoše - Vrchlabí00:40:30271.15x 65.55
4 Rygl LadislavKrkonoše - Vrchlabí00:34:28281x 65.00
16 Kolaja JanSKI Jablonec00:44:05301x 49.00
38 Němcová Šárkawww.dverenemcova.cz01:18:23311.2x 2.40
29 Němec Miroslavwww.dverenemcova.cz00:53:34321.05x 31.50
35 Špicarová JanaCyklo Špicar Jilemnice01:05:42331.1x 18.70
18-19 Václavík Milošwww.dverenemcova.cz00:45:51341.05x 46.20
36 Jon DrahomírSokol Víchová01:13:54351.15x 9.20
20 Trakal JiříŽelezný Brod00:46:58361.05x 43.05
18-19 Soukupová AlenaIn-line team rotující kedluben00:46:57371.1x 46.20
39 Vrána KarelSpartak Rokytnice01:18:54391.5x 1.50
25 Kašpar JanFEL Praha00:49:21401x 38.00
31 Mikásková MichaelaKrkonoše - Vrchlabí01:02:54411.1x 23.10
34 Kramář MartinBikelive club00:57:58411x 21.00
21 Samohýl LukášKrnap ill.00:46:10421x 43.00
37 Homolová MartinaKladno01:17:02431.1x 4.40