Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

4. závod maraton na kolečkových lyžích - 10. 10. 2009

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Herbs FilipKrkonoše - Vrchlabí00:35:58251.15x 72.45
2 Janeček PavelKrkonoše - Vrchlabí00:34:26241x 66.00
3 Luňák HynekKrkonoše - Vrchlabí00:40:30271.15x 65.55
4 Rygl LadislavKrkonoše - Vrchlabí00:34:28281x 65.00
5 Nesvadba PetrČSK Vysoké n.J.00:35:18201x 64.00
6 Charvátová LucieKrkonoše - Vrchlabí00:44:44221.3x 61.10
7 Škrabálek JanXALPSTEAM00:37:4621x 61.00
8 Vejnar JosefČSK Vysoké n.J.00:43:44191.15x 60.95
9 Grohová KarolínaKrkonoše - Vrchlabí00:41:52211.1x 60.50
11 Petrásek DavidKrkonoše - Vrchlabí00:43:49261.15x 59.80
10 Horká LudmilaBenecko00:44:4791.3x 59.80
12 Pšenička JakubSki Jilemnice00:40:1981x 58.00
13 Bahnik Tomᚎelezný Brod00:44:0031.05x 53.55
14 Kubina MatějBenecko00:45:2651.15x 51.75
15 Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové00:44:02121x 50.00
16 Kolaja JanSKI Jablonec00:44:05301x 49.00
17 Šoula OldřichSkiteam Homolka00:44:35161x 48.00
18-19 Václavík Milošwww.dverenemcova.cz00:45:51341.05x 46.20
18-19 Soukupová AlenaIn-line team rotující kedluben00:46:57371.1x 46.20
20 Trakal JiříŽelezný Brod00:46:58361.05x 43.05
21 Samohýl LukášKrnap ill.00:46:10421x 43.00
22 Kožnarová KristýnaSki Jilemnice00:53:13151.3x 40.30
23 Janata KarelSG Jilemnice00:50:3271.15x 40.25
24 Havlíček LukášSki Jilemnice00:48:39121x 39.00
25 Kašpar JanFEL Praha00:49:21401x 38.00
26 Klampflová HanaKrkonoše - Vrchlabí00:54:21231.3x 37.70
27 Kesner PetrHostinné00:50:30141x 36.00
28 Kožnar AlešSki Jilemnice00:50:34111.05x 35.70
29 Němec Miroslavwww.dverenemcova.cz00:53:34321.05x 31.50
30 Schützová SandraHSK Benecko00:57:31101.1x 28.60
31 Mikásková MichaelaKrkonoše - Vrchlabí01:02:54411.1x 23.10
32 Groh StanislavAC Vrchlabí01:07:22131.5x 22.50
33 Kohoutek AloisJevíčko01:03:5641.15x 21.85
34 Kramář MartinBikelive club00:57:58411x 21.00
35 Špicarová JanaCyklo Špicar Jilemnice01:05:42331.1x 18.70
36 Jon DrahomírSokol Víchová01:13:54351.15x 9.20
37 Homolová MartinaKladno01:17:02431.1x 4.40
38 Němcová Šárkawww.dverenemcova.cz01:18:23311.2x 2.40
39 Vrána KarelSpartak Rokytnice01:18:54391.5x 1.50