Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

4. závod: Čtvrtmaraton na kolečkových lyžích či in-line bruslích - 13. 9. 2015

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Ogorszalek ArkadiuszTJ Spartak Police n/Met.00:37:141181.14x 109.44
2 Charvátová LucieČKS SKI Jilemnice00:37:551061.11x 103.23
3 Antoš JakubTJ Dukla Liberec -RD-B00:36:35211x 102.00
4 Ročárek JiříATLAS CZECH REP.00:36:52851.03x 101.97
5 Vejnar JosefMTB Vrchlabí00:39:391151.21x 101.64
6 Fellner AdamAtlas Excavators00:36:3611x 101.00
7 Černý VítVSK FEL Praha00:37:471031.07x 100.58
8 Stodola JanKSBM Praha00:39:071021.14x 100.32
9 Matouš AdamČSK SKI Jilemnice00:39:12581.15x 100.05
10 Bešťák JonášTJ Dukla Liberec -RD-J00:36:40421x 100.00
11 Knop PetrDukla Liberec00:36:59401x 98.00
12 Černohorský MarekSKI klub Jablonec n.N.00:37:27601.02x 96.90
13 Paulů JanSokol Horní Branná00:39:331141.11x 94.35
14 Macháč KarelČKS SKI Jilemnice00:38:44461.02x 91.80
15 Máka DanielAtlas Excavators00:38:17101x 91.00
16 Stodola ProkopKSBM Praha00:41:381201.15x 89.70
17 Ondraszek PavelATLAS CZECH REP.00:39:01791x 89.00
18 Schütz FilipČSK SKI Jilemnice00:39:1651.02x 87.72
19 Pilz PetrSKI klub Jablonec n.N.00:39:33281.02x 86.70
20 Bartůněk LukášSKI klub Jablonec n.N.00:39:5491.02x 84.66
21 Olszowski WładysławTeam nabiegowkach.PL00:41:56821.14x 84.36
22 Herbs FilipČKS SKI Jilemnice00:40:24111x 81.00
23 Valter DaliborSILVINI MADSHUS team00:42:06221.14x 80.94
24 Boura JanLSK Lomnice n.P.00:41:11621.02x 80.58
25 Skowron PiotrMKS Karkonosze00:42:19761.15x 80.50
26 Boudíková AdélaAtlas Excavators00:42:05141.11x 79.92
27 Junek LiborAtomic Nordic Team00:41:46781.03x 79.31
28 Müller ViktorSKI klub Jablonec n.N.00:41:52631.02x 77.52
29 Cihlář JanSILVINI MADSHUS team00:41:531081.03x 77.25
30 Kapčiar TomášSKI klub Jablonec n.N.00:43:08411.15x 77.05
31 Mederski JacekTeam nabiegowkach.PL00:43:23681.14x 74.10
32 Legierski GregorzTeam nabiegowkach.PL00:43:19671.11x 73.26
33 Doubek TomášTanvald00:42:501071.03x 71.07
34 Schützová SandraČKS SKI Jilemnice00:43:28151.11x 71.04
35 Kroupa JanČKS SKI Jilemnice00:43:41251.15x 70.15
36 Švarc MartinOlfin Car Vella Trutnov00:42:19711x 70.00
37 Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov00:43:30451.02x 64.26
38 Urban RostislavSki klub Šumperk00:44:06541.11x 63.27
39 Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice00:43:3581.02x 63.24
40 Trnavský MiroslavXCSSPORT.cz nordic racing team00:44:12361.11x 61.05
41 Roháček JanXCSSPORT.cz nordic racing team00:44:0171.03x 60.77
42 Valigura MartinXCSSPORT.cz nordic racing team00:44:17571.11x 59.94
43 Fišnar JiříLoučná nad Desnou00:44:08121.07x 59.92
44 Judka PawelBiegówki.eu00:44:051121.03x 59.74
45 Sixtová AnnaSki klub Jablonec n.N. -RD-J00:44:27661.14x 59.28
46 Šimůnek JaromírSKP Jablonec00:45:161051.26x 59.22
47 Ondrášek MarekSILVINI MADSHUS team00:44:20881.11x 58.83
48 Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice00:44:31431.14x 58.14
49 Kulich JaroslavXCSSPORT.cz nordic racing team00:44:51241.17x 57.33
50 Macháček KarelRovensko00:44:351131.14x 57.00
51 Kocián JakubLSK Lomnice n.P.00:46:32171.15x 49.45
52 Čížek MartinLSK Lomnice n.P.00:45:28301.02x 46.92
53 Jedlička MichalSILVINI MADSHUS team00:45:38471.03x 46.35
54 Buchta PavelNové Město na Moravě00:47:41651.17x 45.63
55 Fišnar JanLoučná nad Desnou00:48:03341.26x 45.36
56 Jirka JiříSILVINI MADSHUS team00:47:23611.07x 42.80
57 Pechoušek JanAtlas Excavators00:47:2121.02x 41.82
58 Roháček MichalXCSSPORT.cz nordic racing team00:48:29511.17x 40.95
59 Šimek PavelOlfin Car Vella Trutnov00:48:001101.07x 39.59
60 Wanžewicz-Uznaňska AgnieszkaHalls Team-Duszniki-Zdrój00:48:481041.2x 38.40
61 Grohová KarolínaSK Nové Město n./Met.00:48:4161.11x 37.74
62 Břečka DominikČSK SKI Jilemnice00:48:54531.15x 35.65
63 Zuzánek FrantišekSokol Horní Branná00:50:031011.35x 35.10
64 Tryzna JanSILVINI MADSHUS team00:48:4431.03x 33.99
65 Jakubička TomášSokol Železný Brod00:49:47831.21x 33.88
66 Svyak Renata-00:50:491191.3x 29.90
67 Urbánek PetrFEL00:49:18841.03x 29.87
68 Skowron MieszslawMKS Karkonosze00:50:23751.15x 28.75
69 Souček PetrSILVINI MADSHUS team00:50:47491.07x 25.68
70 Biskup JanuzISC PowerSlide00:51:111211.21x 25.41
71 Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice00:51:14591.3x 24.70
72 Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí00:51:12271.15x 23.00
73 Řádová MartinaKrkonoše Vrchlabí00:52:15371.11x 18.87
74 Plát PetrPraha00:52:301111.07x 17.12
75 Bischof TomášSILVINI MADSHUS team00:52:54871.14x 17.10
76 Dziubalo DanielČeská Lípa00:52:30231x 16.00
77 Holman TomášHančův sport. klub Benecko00:53:12551.15x 14.95
78 Hujerová TerezaSKI klub Jablonec n.N.00:53:33521.3x 14.30
79 Lichtenberg JaroslavATLAS CZECH REP.00:53:17801.02x 12.24
80 Vaňous MartinNovák team00:53:36741.14x 11.40
81 Rolski Michalteam nabiegowkach-Wroclav00:54:04691.11x 8.88
82 Korhoň JosefATLAS CZECH REP.00:54:11811.15x 8.05
83 Uhmannová EliškaIntersport00:54:41771.11x 6.66
84 Lukeš TomášVelké Popovice00:55:13201.14x 4.56
85 Majer JanSILVINI MADSHUS team00:55:35641.11x 3.33
86 Jislová ErikaSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou00:56:081171.11x 1.11
87-103 Rysulová EliškaLSK Lomnice n.P.00:56:35351.3x 0.00
87-103 Ptáková AnnaKrkonoše Vrchlabí00:56:58311.3x 0.00
87-103 Fišnar JiříLoučná nad Desnou00:57:23291.35x 0.00
87-103 Gažík MilanSki klub Šumperk00:58:31261.26x 0.00
87-103 Kalošová BarboraSILVINI MADSHUS team00:59:18161.11x 0.00
87-103 Průšek JaromírH.O.P. Liberec00:59:20131.17x 0.00
87-103 Auerswald TomášKrkonoše Vrchlabí00:59:59191.15x 0.00
87-103 Zelenková RadkaSILVINI MADSHUS team01:00:39891.11x 0.00
87-103 Kociánová BarbaraLSK Lomnice n.P.01:01:23561.3x 0.00
87-103 Kysilko FilipKráliky01:02:05481.03x 0.00
87-103 Zolman PetrSmržovka01:02:331161.21x 0.00
87-103 Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice01:05:04861.14x 0.00
87-103 Voldřich PavelVrchlabí01:05:08721.15x 0.00
87-103 Zvolský LadislavBORCI zdar!01:05:55391.07x 0.00
87-103 Brunclík IvoTJ SLOVAN Špindl.Mlýn01:06:22501.21x 0.00
87-103 Kohoutek AloisJevíčko01:07:01331.21x 0.00
87-103 Krmela FrantišekSki klub Šumperk01:11:15321.21x 0.00