Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

3. závod: Jízda na horských kolech na trati 35 km - 22. 8. 2015

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Fišnar JanVrchlabí01:16:552481.07x 110.21
2 Muller MarekKAH sport Vrchlabí01:21:00251.07x 104.86
3 Martin JanKAH sport Vrchlabí01:21:042851.07x 103.79
4 Toman LubošSportovní akademie Špindlerův Mlýn01:29:23261.14x 98.04
5 Paulů JanSokol Horní Branná01:29:201081.11x 96.57
6 Šimůnek JaromírSKP Jablonec Kornspitz01:36:322861.26x 94.50
7 Vejnar JosefMTB Vrchlabí01:34:2311.21x 94.38
8 Brebera TomášSpartak MTB Vrchlabí01:23:16541x 94.00
9 Zuzánek FrantišekSokol Horní Branná01:42:32121.35x 87.75
10 Balatka MiroslavČKS SKI Jilemnice01:31:272901.03x 85.49
11 Voňka JiříApache LOKO Trutnov01:42:132431.26x 83.16
12 Toman LukášSportovní akademie Špindlerův Mlýn01:34:22271x 79.00
13 Nesvadba PetrČeský SKI Vysoké n.J.01:39:402831x 71.00
14 Urbanec FilipHančův sport. klub Benecko01:39:522411x 70.00
15 Novotný MiloslavIVAR.CS01:47:42301.21x 68.97
16 Slavík KarelApache LOKO Trutnov01:44:362911.11x 68.82
17 Mašek PetrFit centrum L-S Vrchlabí01:45:402811.07x 64.20
18 Ježková RomanaBAKAKO Nová Paka01:52:472801.25x 60.00
19 Šubrt JiříTATRA LEADER01:47:44281.07x 59.92
20 Horák JaroslavMladá Boleslav01:47:452781.07x 58.85
21 Pták JosefBike Star Vrchlabí01:52:452291.14x 55.86
22 Dvořák HynekSportovní akademie Špindlerův Mlýn01:52:562301.11x 52.17
23 Skřivánek PetrVyškov01:55:042791.14x 49.02
24 Gaudelová JanaSokol Horní Branná02:00:432841.38x 48.30
25 Drhová KateřinaSportovní akademie Špindlerův Mlýn01:57:311811.14x 45.60
26 Řádová MartinaKrkonoše Vrchlabí01:58:452871.11x 42.18
27 Dvořák VojtěchSportovní akademie Špindlerův Mlýn02:03:02791.15x 35.65
28 Švec JakubSportovní akademie Špindlerův Mlýn02:03:402361.15x 34.50
29 Heczko StanislavSportovní akademie Špindlerův Mlýn02:03:412241.15x 33.35
30 Heczko StanislavSportovní akademie Špindlerův Mlýn02:03:41881.14x 33.06
31 Brunclík IvoTJ SLOVAN Špindl.Mlýn02:30:5521.21x 1.21
32 Skřivánková DanaVyškov02:35:242821.29x 0.00