Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

2. závod: Horský běh na 25 km z Vrchlabí - 20. 6. 2015

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Groh Radoslav-01:35:19431x 99.00
2 Davídek DušanVrchlabí01:38:24371.03x 97.85
3 Balatka MiroslavČKS SKI Jilemnice01:46:0611.03x 90.64
4 Šimůnek JaromírJablonec nad Nisou02:00:5721.26x 86.94
5 Klvaň NorbertSKC Pečky01:55:44131.11x 85.47
6 Mašek PetrVrchlabí01:55:0131.07x 84.53
7 Lebeda JakubBenecko01:55:54151.11x 84.36
8 Pirkl PavelLiberec01:55:19191.07x 83.46
9 Kynčlová DagmarJilemnice02:03:57381.25x 81.25
10 Řezáč MartinPraha 701:57:03511.07x 79.18
11 Rambová MarcelaGOMANGO02:05:26461.25x 77.50
12 Šubrt Jan-02:03:06261.14x 75.24
13 Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice02:04:51501.14x 72.96
14 Trejbal MichalHáje nad Jizerou02:02:27541.03x 69.01
15 Šimůnek MatějRokytnice nad Jizerou02:01:52251x 68.00
16 Vejnar JosefDDM Pelíšek02:11:17551.21x 66.55
17 Urbancová ZuzanaStudénka02:08:51391.14x 66.12
18 Šubrt JanVíchová nad Jizerou02:04:53271.02x 64.26
19 Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí02:16:39321.25x 60.00
20 Jambura JosefPísek02:11:21101.03x 55.62
21 Rohr PetrPraha 602:18:29211.17x 52.65
22 Zrzavecká LadaPraha02:17:16311.11x 52.17
23 Červenka JaroslavDobřenice02:18:1171.07x 49.22
24 Groh StanislavAC Vrchlabí02:27:18411.35x 43.20
25 Kruk MarcinDRUZYNA GAZETY ZIELONA GÓRA02:26:47361.11x 38.85
26 Rygál LiborSK Maxtri Liberec02:27:07221.17x 38.61
27 Šlambora JakubGOMANGO02:25:45401.03x 38.11
28 Vojtěchovský TomášChomutov02:26:51471.11x 37.74
29 Brunclík IvoTJ SLOVAN Špindl.Mlýn02:30:45561.21x 33.88
30 Knyrová JitkaSK Maxtri Liberec02:36:35141.33x 25.27
31 Ondruš JanHradec Králové02:36:37181.26x 22.68
32 Malecek VáclavPraha02:35:50481.03x 22.66
33 Novotná JaroslavaVrchlabí02:36:08451.11x 22.20
34 Groh StanislavVrchlabí02:36:06421x 21.00
35 Svoboda PetrRudná02:37:55241.07x 17.12
36 Fialka JiříDolní Břežany02:37:5781.11x 16.65
37 Vejšická AnnaPraha 1002:43:37301.25x 11.25
38 Klimešová ZuzanaGOMANGO02:43:54121.29x 10.32
39 Nesvadba MichalTanvald02:48:40171.07x 3.21
40 Habásková LenkaLysá nad Labem02:49:5841.11x 1.11
41-46 Kubicki RobertDRUZYNA GAZETY ZIELONA GÓRA02:50:50351.14x 0.00
41-46 Astrová OlgaMaratonský klub Prostějov02:53:4341.25x 0.00
41-46 Skřipský MichalMaratonský klub Prostějov02:53:45231.07x 0.00
41-46 Táborský FrantišekVrchlabí02:57:29531.26x 0.00
41-46 Kandyba AdrianaDRUZYNA GAZETY ZIELONA GÓRA03:46:02341.2x 0.00
41-46 Orciuch AnnaDRUZYNA GAZETY ZIELONA GÓRA03:46:02331.25x 0.00