Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

3. závod - Krkonošský čtvrtmaratón na kolečkových lyžích - 14. 9. 2014

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Smutná KateřinaSILVINI MADSHUS team00:40:50211.14x 109.44
2 Ogorszalek ArkadiuszPoliamid Plastic Nowa Ruda00:41:311001.14x 107.16
3 Máka DanielTJ Dukla Liberec -VSCM00:38:5271x 106.00
4-5 Novák MichalLK Slovan Karlovy Vary -RD-J00:39:06101.02x 105.06
4-5 Ročárek JiříSK Nové Město n./Met.00:39:07871.03x 105.06
6 Lopota MartinTJ Dukla Liberec -VSCM00:38:5961x 105.00
7 Fellner AdamFenix SKI TEAM Jeseník -VSCM00:39:0521x 104.00
8 Macháč KarelČKS SKI Jilemnice00:42:34491.15x 103.50
9 Černý VítVSK FEL Praha00:40:00931.03x 101.97
10 Charvátová LucieČKS SKI Jilemnice00:42:21391.11x 101.01
11 Rypl MiroslavTJ Dukla Liberec -RD-B00:39:0841x 101.00
12 Antoš JakubTJ Dukla Liberec -RD-B00:39:3431x 100.00
13 Šimůnek JaromírSKP Jablonec00:44:191071.21x 99.22
14 Jakoubek TomášSILVINI MADSHUS team00:41:58401.07x 98.44
15 Vejnar JosefSKI Vysoké 00:44:351101.21x 98.01
16 Ondrášek PavelATLAS CZECH REP.00:40:311091x 98.00
17 Razým VladislavChotíkov00:40:33621x 97.00
18 Slavík LukášKrkonoše Vrchlabí00:44:05501.15x 96.60
19 Paulů JanSokol Horní Branná00:43:06961.11x 95.46
20 Mazurkiewicz DarekSMOLEC Wroclaw00:42:39951.07x 95.23
21 Kocián PavelKvasinyy00:41:06751x 95.00
22 Trnavský MiroslavXCSSPORT.cz nordic racing team00:42:54911.07x 93.09
23 Švarc MartinOlfin Car Vella Trutnov00:41:551021x 93.00
24 Urban RostislavHydraulik servis CZ00:44:10521.11x 92.13
25 Kalivoda TomášSKI klub Šumava00:44:45431.15x 92.00
26 Schütz FilipČSK SKI Jilemnice00:44:56641.15x 90.85
27 Hojdekr MartinSki klub Šumava -RD-J00:42:40121.02x 89.76
28 Kautz MichalATLAS CZECH REP.00:42:531081x 87.00
29 Ondrášek MarekSILVINI MADSHUS team00:45:11861.11x 86.58
30 Rypl LukášKraslice00:43:25801x 85.00
31 Knápek LadislavNOVAK TEAM00:46:48161.17x 84.24
32 Beroušková KateřinaSport Club Plzeň00:45:37261.11x 83.25
33 Stuchlík ZdeněkSkalice00:48:55171.26x 79.38
34 Šeller LuděkSki klub Šumava -RD-J00:45:1681.02x 78.54
35 Váňa JiříSilvini,Madshus00:45:28131.03x 78.28
36 Valigura MartinXCSSPORT.cz nordic racing team00:47:29141.11x 77.70
37-38 Dudek OndřejOlfin Car Vella Trutnov00:46:00301.02x 75.48
37-38 Boudíková AdélaSK Nové Město n./Met.00:47:41221.11x 75.48
39 Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice00:50:46411.3x 75.40
40 Sadownik MiroslavSzczytna00:48:28971.14x 75.24
41 Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov00:46:23571.02x 74.46
42 Ophoff MikeKrkonoše Vrchlabí00:48:49561.15x 73.60
43 Saňák MartinXCSSPORT.cz nordic racing team00:47:55901.07x 71.69
44 Doubek TomášTanvald00:47:31711.03x 71.07
45 Hušek MartinSKI klub Jablonec n.N.00:47:25741x 71.00
46 Zuzánek FrantišekSokol Horní Branná00:51:01991.26x 70.56
47 Matouš AdamČSK SKI Jilemnice00:50:24541.15x 70.15
48 Buchta PavelNové Město na Moravě00:50:43151.17x 69.03
49 Jirásková ŠárkaSki Skuhrov n.B. -RD-J00:50:27421.14x 68.40
50 Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice00:48:39451.02x 66.30
51 Havlíček IvoEva00:50:50731.14x 64.98
52 Auerswald TomášKrkonoše Vrchlabí00:52:36251.15x 62.10
53 Gaudelová JanaSokol Horní Branná00:55:321051.38x 59.34
54 Vaňous MartinNovák team00:53:221041.14x 58.14
55 Sujak RenataDuszniki Zdrój00:53:06981.11x 57.72
56 Plát PetrPraha00:52:38781.07x 56.71
57 Roháček JanXCSSPORT.cz nordic racing team00:51:58181.03x 56.65
58 Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník00:54:22591.15x 56.35
59 Klementová AndreaSki klub Šumava -RD-J00:54:40441.14x 54.72
60 Kubeš PetrSokol Vrát00:55:12471.17x 53.82
61 Paldus JosefSokol Vrát00:55:26581.21x 53.24
62 Macháček KarelRovensko00:55:18191.14x 51.30
63 Fritz JaroslavMladá Boleslav00:55:03321.07x 50.29
64 Sixtová AnnaSki klub Jablonec n.N. -RD-J00:55:49651.14x 47.88
65 Schützová SandraDukla Liberec00:56:361031.11x 44.40
66 Parma JanSILVINI MADSHUS team00:56:281011.07x 43.87
67 Galle DariuszWELDA TEAM00:56:38941.11x 43.29
68 Staňková ZuzanaLSK Lomnice n.P.01:00:07661.3x 42.90
69 Škodová VáclavaLiberec00:59:00811.2x 42.00
70 Knopová KamilaLučany nad Nisou00:57:54231.11x 41.07
71 Krejsa TomášRENOVAK RENSPORT00:58:13461.07x 38.52
72 Soukupová AndreaČKS SKI Jilemnice01:02:54311.3x 37.70
73 Sladkovský JaromírSILVINI MADSHUS team01:00:341051.14x 36.48
74 Daverna KarolinaSKI klub Šumava01:03:43291.3x 36.40
75 Ptáková AnnaKrkonoše Vrchlabí01:03:52611.3x 35.10
76 Průšek JaromírH.O.P. Liberec01:02:54601.17x 33.93
78 Wanžewicz-Uznaňska AgnieszkaHalls Team-Duszniki-Zdrój01:04:25921.2x 31.20
77 Háková KateřinaKrkonoše Vrchlabí01:05:18341.3x 31.20
79 Dziubalo DanielČeská Lípa01:01:17201x 31.00
80 Hrdoušková MartinaSILVINI MADSHUS team01:06:18371.25x 28.75
81 Řádová MartinaKrkonoše Vrchlabí01:04:42631.14x 28.50
82 Suchardová MonikaStará Paka01:06:25691.2x 25.20
83 Kysilko FilipKráliky01:06:22481x 22.00
84 Kohoutek AloisJevíčko01:09:57851.21x 20.57
85 Hrdoušková MonikaSILVINI MADSHUS team01:12:56381.14x 15.96
86 Holánek MartinBORCI zdar!01:16:40841.07x 10.70
87 Brunclík IvoTJ SLOVAN Špindl.Mlýn01:26:29271.21x 1.21