Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

1. závod v horském běhu na 25 km - 21. 6. 2014

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Erlebach DavidKunčice01:48:181031.11x 93.24
2 Flégl VlastimilVrchlabí01:41:501321x 91.00
3 Štryncl PavelSALOMON-SUUNTO/LEKI01:52:181531.07x 84.53
4 Skalický JosefŽICHLÍNEK01:58:091071.17x 84.24
5 Mašek PetrVrchlabí01:53:311491.07x 82.39
6 Kulhánek TomášKrkonoše - Vrchlabí01:54:201021.07x 81.32
7 Sádovský LubošJablonec nad Nisou01:58:371051.14x 80.94
8 Saidl FilipTJ Packa Praha02:00:221441.11x 76.59
9 Šimůnek JaromírSKP KORNSPITZ02:04:361041.21x 76.23
10 Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice02:00:291391.11x 75.48
11-12 Grečmal LukášJilemnice02:02:101091x 66.00
11-12 Kalný TomášPraha02:02:101081x 66.00
13 Šubrt Jan-02:09:451381.14x 64.98
14 Menger PavelVelké Přílepy02:10:311431.11x 62.16
15 Pecina DavidELEVEN TEST TEAM02:14:311131.11x 57.72
16 Rambová MarcelaGOMANGO02:18:281511.25x 57.50
17 Švec JanJilemnice02:15:271351.07x 54.57
18 Červenka JaroslavDobřenice02:16:431061.07x 52.43
19 Kroužilová IvaPoděbrady02:20:131181.2x 50.40
20 Pospíšil JosefMoravská Třebová02:17:091211x 48.00
21 Duben JanDěčín02:17:091201x 47.00
22 Bódiová AdélaBrno02:22:111411.2x 46.80
23 Stránský LuděkFitcentrum L.S.Vrchlabí02:20:241421.14x 46.74
24 Unucka VlastimilGOMANGO02:20:051301.03x 45.32
25 Šlambora JakubGOMANGO02:20:061221.03x 44.29
26 Kašparová Kateřina02:22:161361.11x 41.07
27 Kuchler KarelPraha 502:22:131471.03x 39.14
28 Šimůnek MatějRokytnice nad Jizerou02:22:111371x 39.00
29 Nechoďdoma PetrPečky02:26:121191.07x 35.31
30 Munzar ZbyněkVrchlabí02:26:121451.03x 33.99
31 Nováková MartinaPraha 1502:36:101101.33x 29.26
32 Blažek JiříKladno02:34:211341.07x 25.68
33 Novák IvanPraha02:36:101111.14x 25.08
34 Kopecká ZuzanaPraha02:41:571331.2x 19.20
35 Nouza OldřichSTS Chvojkovice Brod02:42:411151.07x 16.05
36 Klimešová PetraGOMANGO02:45:101231.11x 13.32
37 Soukup TomášGOMANGO02:48:211521.03x 8.24
38 Typltová VeronikaHradec Králové02:48:251011.14x 7.98
39 Vejšická AnnaPraha 1002:48:281311.25x 7.50
40 Kruk MarcinDRUZYNA GAZETY ZIELONA GÓRA02:48:281171.11x 5.55
41 Klimešová ZuzanaGOMANGO02:48:521251.29x 5.16
42 Gorzechowski GrzergorzDRUZYNA GAZETY ZIELONA GÓRA02:49:001161.11x 3.33
43 Janouchová JanaBÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU02:50:241401.33x 1.33