Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

1. závod v běhu na lyžích Strážný - Klínovy boudy - Bufet a zpět - 19. 2. 2011

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Šimůnek JaromírSKP Jablonec n. N.01:05:50 1.15x 103.50
2 Vejnar JosefČSK Vysoké n.J.01:06:18 1.15x 101.20
3 Rygl LadislavSTS Chvojkovice Brod00:59:15 1x 101.00
4 Šretr RadekMalé Svatoňovice 00:59:16 1x 100.00
5 Honců MílaSVS Krkonoše Vrchlabí01:06:45 1.15x 97.75
6 Fišnar JanSTS Chvojkovice Brod01:03:00 1x 96.00
7 Randák KarelSki Jilemnice01:05:40 1.05x 95.55
8 Jánský LukášOlfincar Vella Trutnov01:03:06 1x 95.00
9 Pešinová JitkaBiatlon Horní Branná01:06:39 1.1x 94.60
10 Holub PetrDDŠ Horní Maršov01:06:18 1.05x 92.40
11 Čech JanSki Jilemnice01:05:26 1x 92.00
12 Pšenička JakubSki Jilemnice01:06:06 1x 89.00
13 Kubina ŠimonHSK Benecko01:09:08 1.15x 88.55
14 Šmíd MichalSki Jilemnice01:06:34 1x 87.00
15 Randáková HelenaSki Jilemnice01:08:44 1.1x 86.90
16 Matěják OndřejSVS Krkonoše Vrchlabí01:09:44 1.15x 86.25
17 Vondráček PavelAdržbach01:08:13 1.05x 85.05
18 Paulů BlankaČSK Vysoké n.J.01:13:38 1.25x 85.00
19-20 Šrůtek DavidBKL Machov01:06:53 1x 84.00
19-20 Würz MartinSWSL Lučany01:08:28 1.05x 84.00
21 Paulů JanHorní Branná01:07:15 1x 83.00
22 Plecháč PetrSki Jilemnice01:11:07 1.15x 82.80
23 Toman LukášDomestik01:07:55 1x 82.00
24 Toman LubošSTS Chvojkovice Brod01:09:11 1.05x 79.80
25 Kubina MatějHSK Benecko01:09:07 1x 78.00
26 Nesvadba PetrČSK Vysoké n.J.01:10:17 1x 74.00
27 Šretr RudolfJasný Sokol01:10:39 1x 73.00
28 Malík TomášPoniklá01:11:21 1x 71.00
29 Farář JaroslavMaratonstav Úpice01:24:46 1.5x 70.50
30 Holubec OldřichSokol Horní Branná01:13:38 1.05x 70.35
31 Šíma PavelAquavit Trutnov01:12:10 1x 70.00
32 Valenta MichalAC Praha01:14:37 1.05x 67.20
33 Janata KarelHSK Benecko01:14:20 1x 66.00
34 Kožnar AlešSki Jilemnice01:15:58 1.05x 65.10
35-36 Davídek JanVrchlabí01:14:31 1x 65.00
35-36 Kožnarová KristýnaSki Jilemnice01:23:12 1.3x 65.00
37 Holubec LuborSokol Horní Branná01:16:11 1.05x 64.05
38 Benešová JolanaRedpoint TOKO Team01:22:27 1.2x 61.20
39 Doubek JosefHouse - Doubek01:22:14 1.15x 60.95
40 Řehák JiříLokomotiva Nymburk01:17:33 1.05x 60.90
41 Menšík JiříJasný Sokol01:16:33 1x 60.00
42 Řádová MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí01:24:52 1.3x 59.80
43 Lukeš JiříCyklo Špicar Jilemnice01:21:30 1x 54.00
44 Pozler TomášOMT Pardubice01:22:20 1x 52.00
45 Kohlíček MartinX ski school Strážné01:23:36 1.05x 51.45
46 Jindřišková AlenaSokol Horní Branná01:29:23 1.25x 50.00
47 Havlíčková NikolaSki Jilemnice01:28:39 1.1x 45.10
48 Lehotský JiříCyklo Špicar Jilemnice01:37:25 1.5x 45.00
49 Kolář MarekVrchlabí01:25:54 1x 44.00
50 Brunclík IvoSlovan Špindl01:31:40 1.15x 42.55
51 Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice01:29:31 1.05x 40.95
52 Záleský TomášX ski school Strážné01:32:33 1x 36.00
53 Lehotský JiříVrchlabí01:36:11 1x 32.00
54 Čechová AnnaSki Jilemnice01:42:21 1.1x 26.40
55 Pták JosefTJ Sokol Kunčice n. L.01:42:21 1.05x 25.20
56 Brož VítězslavHostinné01:42:22 1.05x 24.15
57 Pazdera JiříJižní město02:04:22 1.05x 3.15
58 Smith GrahameVrchlabí02:05:00 1.05x 2.10
59 Čivrná NaděždaVrchlabí02:05:16 1.2x 1.20