Průběžné hodnocení v seriálu Vrchlapák

1. závod na lyžích volnou technikou na 20 km - 28. 2. 2009

Výchozí řazení dat je podle počtu dosažených bodů, řazení změníte kliknutím na hlavičku příslušného sloupce.

Výsledky řazené podle počtu dosažených bodů

Poř. Příjmení Jméno Klub Čas St. č. Koef. Body
1 Vejnar JosefČSK Vysoké n.J.01:04:53271.15x 120.75
2 Holub PetrOlfincar Vella Trutnov01:02:0321.05x 116.55
3 Kubina MatějBenecko01:09:47391.15x 112.70
4 Holubec TomášCarla01:01:22161x 112.00
5 Horká LudmilaBenecko01:14:57511.3x 110.50
6 Randák KarelSki Jilemnice01:04:27331x 108.00
7 Galandák MichalKrkonoše - Vrchlabí01:04:42411x 107.00
8 Jánský LukášOlfincar Vella Trutnov01:04:5261x 106.00
9 Čech JanSki Jilemnice01:11:48381.15x 105.80
10 Fišnar JanVrchlabí01:06:44311x 103.00
11-12 Janeček PavelKrkonoše - Vrchlabí01:07:30421x 102.00
11-12 Javůrek JiříJiskra Horní Maršov01:21:2141.5x 102.00
13 Zeller ZbyněkČSK Vysoké n.J.01:13:45241.15x 101.20
14 Suchý JiříFEL Praha01:08:22561x 101.00
15 Vondráček PavelAdr01:11:3371.05x 100.80
16 Prokůpek ŠtěpánSki Jilemnice01:08:59371x 100.00
17 Nesvadba PetrČSK Vysoké n.J.01:09:34141x 99.00
18 Hebelka JakubSki Jilemnice01:13:54361.15x 98.90
19 Kubeček LadislavMaratonstav Úpice01:11:44111.05x 98.70
20 Mazánek JaroslavTJ Semily01:10:46401x 97.00
21 Toman LukášSki Jilemnice01:11:36341x 95.00
22 Toman LubošCarla01:11:43171x 93.00
23 Česenek ZbyšekSokol Jasný01:13:57541.05x 91.35
24 Kolaja JanSKI Jablonec01:12:08591x 91.00
25 Javůrek PetrSvoboda nad Úpou01:12:3681x 90.00
26 Polák VlastimilOB Vrchlabí01:13:07501x 89.00
27 Čipera RadekSK Radvanice01:15:4591.05x 87.15
28 Blahna PetrPete-Adr-Tea01:18:4611.15x 86.25
29 Holubec LuborSokol Horní Branná01:15:4431.05x 86.10
30 Hornych VáclavTJ Spartak Police n. M.01:15:10301x 84.00
31 Štangler DavidMaratonstav Úpice01:15:52131x 81.00
32 Schützová SandraHSK Benecko01:19:35521.1x 80.30
33-34 Malík TomášTomot Poniklá01:17:18231x 79.00
33-34 Komárek TomášTJ Packa Praha01:20:46451x 79.00
35 Wohanka PavelOB Vrchlabí01:18:16491x 78.00
36 Havlíček LukášSki Jilemnice01:18:19351x 77.00
37 Paulů JanHorní Branná01:18:35211x 76.00
38 Boudík JiříZásada01:22:32581.15x 74.75
39 Trojanová AnežkaSki Jilemnice01:26:41531.3x 74.10
40 Mráz AntonínFEL Praha01:19:12571x 74.00
41 Mannová Michaela-01:27:08541.3x 72.80
42 Jána VladislavMaratonstav Úpice01:23:19121.15x 72.45
43 Wohanka PetrOOS Vrchlabí01:20:19221x 72.00
44 Rinn TomášDobřichovice01:20:3451x 71.00
45 Pozler TomášOMT Pardubice01:20:47611x 70.00
46 Ryglewicz MichalLokomotiva Nymburk01:21:31601x 67.00
47 Lukeš JiříKrkonošské papírny01:23:24531x 64.00
48 Flégl VlastimilTJ Packa Praha01:23:46441x 62.00
49 Martinová EvaTJ Sokol Valteřice01:31:23551.25x 61.25
50 Vich RadekOB Vrchlabí01:25:55511x 59.00
51 Kubeček LadislavMaratonstav Úpice01:26:29101x 58.00
52 Kloboučník PetrTJ Sokol Kobylisy01:28:00251x 55.00
53 Hanč PetrOB Vrchlabí01:29:09481x 53.00
54 Brunclík IvoSlovan Špindl01:32:55661.15x 51.75
55 Saidl FilipTJ Packa Praha01:30:11621x 51.00
56 Hendrych Jiří-01:31:23551x 49.00
57 Novák LukášAC Saké Kateřinky01:32:27321x 47.00
58 Rendl JosefTJ Packa Praha01:33:22461x 44.00
59 Jindřišková AlenaSokol Horní Branná01:39:48591.2x 42.00
60 Auer TomášSedlčany01:35:34201x 41.00
61 Havlíček IvoLánov01:37:22651.05x 40.95
62 Groh StanislavAC Vrchlabí01:46:22641.5x 39.00
63 Němec Miroslavwww.dverenemcova.cz01:39:40631.05x 37.80
64 Votava VladimírSkialp Klub Šp. Mlýn01:41:10261.05x 34.65
65 Pavlíček AlešTJ Packa Praha01:43:03471x 31.00
66 Trefná HanaLokomotiva Nymburk01:48:20561.1x 30.80
67 Bican StanislavTJ Packa Praha01:43:03181x 30.00
68 Votava MichalVrchlabí01:52:46281x 24.00
69 Březinová DagmarVodní sporty kadaň01:57:55571.25x 22.50
70 Hornych MiroslavTJ Spartak Police n. M.01:55:18291x 21.00
71 Král JakubPraha02:05:27191x 10.00
72 Němcová Šárkawww.dverenemcova.cz02:09:03581.2x 7.20
73 Pazdera JiříJižní město02:17:01151.05x 3.15
74 Jon DrahomírSokol Víchová02:18:46521.15x 1.15